Fabrika Tanıtım Filmi

Fabrika Tanıtım Filmi Çekimi 

5.000 TL den Başlayan Kısa Süreli Muhteşem Fiyat Avantajları Sizleri Bekliyor..

Firmanızın tanıtımında en etkili yöntem insanların görsel mesajları daha kolay algıladığı gerçeğini dikkate alırsak tanıtım filmi çekimidir. Şirketiniz için çektirmeyi düşündüğünüz tanıtım filmi için sizinle beraber görüş alışverişi yaparak Firma / Marka / Hizmet / Fabrika / Ürün gibi öğeleri en iyi şekilde gösterebilmek adına tüm prodüksiyon hizmetlerini kullanarak profesyonel bir şekilde hazırlamaktayız.. Ayırdığınız bütçeye bağlı olarak 5 dakikadan başlayıp istediğiniz kadar sürede, uygun fiyatlar ile bizden tanıtım filminizi hazırlattırabilirsiniz. Tanıtım filminiz her ortam için uygun olarak hazırlanmalıdır. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

Tanıtım filmi fiyatları : tanıtım filmi fiyatları belirlenirken kaç günde çekileceği, tanıtım filminin süresi , seslendirme, müzik vs nelerin dahil olacağı, jimmy jib – şaryo – kamera slider – ışık – oyuncu – steadycam kullanımı gibi detaylar tespit edilir. Standart bir fiyatı olamayacak bir iştir. Rasgele ve bu tespitleri yapmadan verilen tanıtım filmi fiyatları şirketinizi ve işi yapan prodüksiyon firmasını zor durumda bırakacaktır . Bu sebeple çektirmek istediğiniz tanıtım filminizin fiyatını öğrenebilmek için bizi arayıp bize istediğiniz tanıtım filmi içeriğini anlatınız. Bu şekilde tanıtım filminizin içeriğine göre profesyonel ekip ve ekipman seçeneklerimizi size sunup şirketinize uygun tanıtım filmini hazırlayabiliriz. Tanıtım filmi fiyatı tamamen tanıtım filminize ayırdığınız bütçenize göre değişmektedir. Tanıtım filmi çekimi için bizimle iletişime geçin.

Şirket Tanıtım Filmi Çekimi \ Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Şirket – Firma tanıtım filmi \ Kurumsal tanıtım filmi neden yapılır ? Tanıtım filmi şirketinizin prestijini arttırmakta ve firmanız hakkında müşterilerinizin ofisinize bile uğramadan ön bilgi edinmesini sağlamaktadır. Fuar, seminer ve iş toplantıları görüşmeleri vb.şirket tanıtım videonuzu dağıtabiliir, internet ortamındaki tanıtım sitelerine ve video paylaşım sitelerine tanıtım videonuzu yükleyebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda insanların yazılı bilgilerden bilgi edinmesinden çok görsel videoları önemsediğinden tanıtım filmi çektirmeniz şirketiniz için çok katkısı olacaktır.

Fuarlara, seminerlere, organizasyonlara katıldığınızda ve şirketinizi mümkün olan herkese anlatmak için çaba gösteriyorsunuzdur. Şirketinizi, ürünlerinizi hatırlatmak için insanların firmanızı hatırması için onlara bir şeyler sunmalısınız.Gerçekten büyük bir potansiyeli kaybettiğinizi düşünmüyormusunuz? Tanıtım filmi ile gerçekten şirketinizi çok büyük derecede tanıtım imkanı sunmaktaıdr.Tanıtım filmi bu açıdan önemlidir. Tanıtım için ne kadar yatırım yaparsanız size geri dönüşü o kadar olacaktır.

Tanıtım Filmi Çekim Ajansı olarak biz sizi bu potansiyeli kullanmaya çağırıyoruz.Şirketinizin için özel olarak hazırlanmış olan bir tanıtım filmi firmanızı, ürünlerinizi, fabrikanızı, üretim bandınızı potansiyel müşterilenize en akılda kalıcı, en kolay ve etkili yöntemle anlatmanızı sağlayabilir. Hd kalitesinde güzel bir kompozisyon ile hazırlanan tanıtım filmi çekimleriniz efekt ve sloganlarınızla süslenerek müşterilerinize görsel şölen sunabilirsiniz. Üstelik bir defa değil defalarca izletebilirsiniz.

Sizin belirlediğiniz ve vermek istediğiniz mesajlara göre hazırlanan tanıtım filminiz çeşitli dillerde seslendirilerek Türkiye dışındaki pazarlarda da kolayca boy göstermenizi, hizmetlerinizi dünyanın her yerinde eksiksiz anlatabilmenizi sağlar. Kurumsal tanıtım filmi çekimi işinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Artık vakit kaybetmeyin, geleneksel yazılı tanıtım yöntemleri bir köşeye koyup, şirketinizi en iyi anlatabilmek için bizimle iletişime geçin.

Fabrika-tanitim-filmi-1
Tanıtım filmi çekim aşamaları :

Tanıtım filminiz için bir kompozisyon belirlenir. Çekim yapılacak alanlar belirlenir. Çekim için ekip ve ekipman hazırlanıp çekimlere başlanır.Firmanız için vermek istediğiniz mesajlar belirlendikten sonra tanıtım metnine dönüştürülür.Bu metin profesyonel bir seslendiremeci ile film gösterimi sırasında okunur. Okunan bu metinler montajda videoya eklenir. Gerekli yerlere sahne geçişleri ve efektler eklenerek en son montaj aşamasıda bittikten sonra HD kalitesinde videonuz hazırlanıp Cd/Dvd ortamına çekilir.

Belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapmaktayız. Hazırladığımız tanıtım film videosu HD kalitesinde istenilen çözünürlükte hazırlanmaktadır.

Kurumsal Tanıtım Filmi, Kurumsal Film Çekimleri , Şirket Tanıtım Filmi, Firma Kurumsal Tanıtım Filmi, kurumsal Film, kurumsal Tanıtım Filmi, Tanıtım Filmi Örnekleri, Kurumsal Tanıtım Filmi Fiyatları

Kaliteli ve uygun fiyatlı tanıtım filmi için bizi arayınız.

Tanıtım Filmi Çekimi Sürecinde Dikkate Aldığımız Öğeler
Tanıtım filminiz için ihtiyaçlarınızın belirlenmesi
Anlatı biçimleri ve içeriklerin neler olabileceğinin belirlenmesi
Tanıtım filmine göre gerekli donelerin hazırlanması
Kamera , Işık sistemleri gibi teknik ekipmanlar hazırlanır.
Efekt programında efektlerin ve sahne geçiş öğelerinin hazırlanması
Tanıtım filminin montaj aşaması
HD kalitesinde video formatına dönüştürülmesi
(render işlemi)

 

Yorum yaz

Haritada Bizi Bulun

Bize Ulaşın

Merkez : Cumhuriyet Mah. Canbazlar Cad. No:31 Kapaklı / Tekirdağ
Şube : Güncelleniyor...... Kapaklı / Tekirdağ
Ofis: 0 282 717 3 717
Gsm: 0 532 744 94 59
Website: http://www.gencreklamajansi.com
Email: info@gencreklamajansi.com
CLOSE
CLOSE
tanıtım filmi fiyatları klip çekimi
çerkezköy satılık arsa kapaklı satılık arsa havadan görüntüleme Bayan Kons İş İlanları çerkezköy nakliyat çerkezköy taşımacılık