Sanatçı Fiyatları

GENÇ REKLAM AJANSI VE ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Yola ilk çıktığımız günlerde uzun ve zorlu bir yolculuk olduğunun bilincindeydik.Ancak geçtiğimiz kilometre taşlarının bizi bu denli mutlu edeceğini hayal edememiştik. Geriye dönüp baktığımızda deneyim ve birikimlerimizin bizi şımartmadığını aksine ilk günkü heyecanımızı koruyan bir ekibe dönüştüğümüzü görmekte bizi ayrıca sevindirdi.

Bugüne baktığımızda etkinlik ve organizasyon sektöründe ülkemizin 81 ilinde yılda 100’ün üzerinde etkinlik gerçekleştiren bir lokomotif haline geldiğimizi görüyoruz. Deneyim ve birikimlerimizin bize öğrettiği en önemli olgu ; değişimi yakalamak adına kendimizi ve kimliğimizi geliştirmenin en önemli hedefimiz olmasıydı.Farklı iş kategorilerinde çok çeşitli projelere ve ölçülebilen başarılara imza attık.Yarattığımız bu başarılı tabloya bakmak bize mutluluk ve gurur veriyor.

Teknolojik gelişmelerin itici gücüyle sürekli değişen organizasyon dünyasında artık hedef kitleye unutulmaz anlar yaşatan dokunma noktaları yaratabilmek sanatsal etkinliklerin farklılaşmasını sağlayan en etkili güçlerden biri haline geldi. İşte bu gücün kalbinde yer alan ve deneyimsel organizasyon alanlarını genişleten “interaktif organizasyon” felsefesi, bizim son yıllarda gerçekleştirdiğimiz tüm etkinliklerde temel bakış açımızı oluşturdu. Türkiye’nin ilk ve tek “live organization” adıyla yaratıcı etkinlik çözümleri sunan firması olarak daha uzun yıllar aynı heyecan ve tutkuyla yeni projeler üretmeye ve uygulamaya devam ediyoruz..

ALT KATEGORİLERDEN SANATÇI VE GRUPLARI İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

POPÜLER SANATÇILAR

MÜZİK GRUPLARI

SUNUCULAR

TİYATRO OYUNLARI

DJ’LER

 

Sanatçı Fiyatları 10 Haziran 2014

Haritada Bizi Bulun

Bize Ulaşın

Merkez : Cumhuriyet Mah. Canbazlar Cad. No:31 Kapaklı / Tekirdağ
Şube : Güncelleniyor...... Kapaklı / Tekirdağ
Ofis: 0 282 717 3 717
Gsm: 0 532 744 94 59
Website: http://www.gencreklamajansi.com
Email: info@gencreklamajansi.com
CLOSE
CLOSE
tanıtım filmi fiyatları klip çekimi
çerkezköy satılık arsa kapaklı satılık arsa havadan görüntüleme Bayan Kons İş İlanları çerkezköy nakliyat çerkezköy taşımacılık