Sıkça Sorulan Sorular

Ajansınız Ne zaman Kuruldu ?
2010 yılı Nisan  ayı içerisinde kuruldu.

Ajans Kayıtlarınız Ücretlimidir.
Ekstralarda Görev Almak Ücretsizdir.

Ancak Mankenlik, Mankenlik Eğitimi, Oyunculuk ve Oyunculuk Eğitimi ve Cast Aile ve Çocuk Bölümleri için fotoğraf çekimleri ve çalışmaları için belli bir ücretlendirme vardır.

Ajansınız Faaliyet Alanları ?
Faaliyet alanımız oyunculuk ve modellik üzerine başladı fakat müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda diğer alanlarda da hizmet vermeye başladık .Bir Çok Ajans Kayıt Ücreti Alınmaktadır Sizdede Bu Varmı?
Evet Alınmaktadır. Ancak bu kayıt ücreti sizin portföy kaydı için gerekli olan fotoğraflar ve çekimler için gereklidir. Bu ücret ise 100tl dir, karşılığında 10 kare profesyonel ham fotolar başvuru sahibine verilir, işlenmiş foto isteyen adaylardan ise 50TL alınır ve 3 kare foto işlenerek kendisine verilir. Foto ücreti alınmasının sebebi ciddiyetsiz kayıtları engellemektir.
 
Yeni Yüz ve Kayıt Sonrası İzlenen Yol Nedir?
Yeni yüz oyuncu başvurularında öncelikle bilinmesi gereken şudur gerek eğitim alsın gerek almasın biz her kademeden oyuncu adaylarıyla çalışıyoruz. Bu sebeple yaş, boy, kilo sınırlamaları oyunculukla ilgili kesinlikle söz konusu değildir. Yani bizler 0 – 80 yaş arası deneyimli – deneyimsiz her oyuncu ve oyuncu adayı veya reklam yüzü ile çalışabilmekteyiz. Bu anlamda medeni cesaretinizin yüksek olması bizim için çok önemlidir.
Ajansımıza oyuncu veya model olabilmek başvurduğunuzda izlenen prosedürler şu şekildedir. Öncelikle http://www.gencreklamajansi.com adresinden ön başvuru formunda girdiğiniz bilgiler uzman kadromuz tarafından her hafta toplantı yapılarak değerlendirilir. Özellikleri uygun bulunan adaylar ajansımıza kesin kayıt için davet edilir. Ön başvuru ücretsizdir fakat kesin kayıt için gerekli fotoğraf çekimi 100 tl ücrete tabidir. Çekilen fotoğraflar başvuru sahibine CD ye basılarak teslim edilir.Söz konusu fotoğraflar daha sonra internet sitesine ve yapımcı firmalara sunulmak üzere veri tabanımıza atılır. Başvuran her adayın fotoğrafı internet sitesine sunulmaz sadece isteklilerin fotoğrafları siteye konulur.Bana İş Garantisi Verebiliyormusunuz ?
Bu konu en hassas konulardan birisidir. Kayıt yaptırdığınızda kimseye iş garantisi veremiyoruz fakat yaşanmış tecrübelerimizi paylaşırsak hiç iş alamayan da oldu ertesi gün sete çağrılan da olabilir.
Deneyimsiz Kişilerlede Çalışıyormusunuz ?

Deneyimli, Deneyimsiz,  profesyonellere kadar her kademede oyuncu model ve tanıtım hostesi veya adayları ile çalışıyoruz. Bu konunun farklı bir yorumu da şöyledir. Hiç kimse doğduğunda oyuncu model ya da tanıtım hostesi olarak doğmaz zaman içerisinde istek gösterir çaba ve zaman harcarsa herkesten bir şeyler olabilir. Burada önemli olan dar kalıplarla düşünmemeniz olacaktır.
 
Eğitim Veriyormusunuz ?
Evet yeni başlayacak olan adaylara eğitimlerimiz mevcuttur.Ücretlerle ilgili bilgi için ajansımızı arayınız.
 
Sıkça Sorulan Sorular 7 Haziran 2014

Haritada Bizi Bulun

Bize Ulaşın

Merkez : Cumhuriyet Mah. Canbazlar Cad. No:31 Kapaklı / Tekirdağ
Şube : Güncelleniyor...... Kapaklı / Tekirdağ
Ofis: 0 282 717 3 717
Gsm: 0 532 744 94 59
Website: http://www.gencreklamajansi.com
Email: info@gencreklamajansi.com
CLOSE
CLOSE
tanıtım filmi fiyatları klip çekimi
çerkezköy satılık arsa kapaklı satılık arsa havadan görüntüleme Bayan Kons İş İlanları çerkezköy nakliyat çerkezköy taşımacılık