Hakkımızda

Gencreklamajansi.com adresi, hizmetlerimizi internetten siz değerli site ziyaretçilerimize anlatabilmek amacı ile Genç Reklam Ajansı çatısı altında kurulmuştur.

Şirketimiz kurulduğu günden bugüne kadar birbirinden değerli müşterilerimize Sinema filmi, tanıtım filmi, eğitim filmi, reklam filmi, motivasyon filmi, hava çekimi, havadan görüntüleme ekipmanları, web tasarım ve “seo” hizmetleri alanlarında profesyonel çözümler sunmuş ve bir çok müşterisi ile de düzenli olarak çalışmalar yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

Firmamız hizmetleri arasında aşağıda yer olan detayları müşterilerine sunmaktadır.

 1. Web Tasarım

  Firmamız Türkiye genelinde web tasarım hizmeti sunmaktadır. Web tasarım hizmeti yanı sıra “seo” hizmetiyle de ülke genelinde arama motorları optimizasyonu yaparak istenilen kelimelerde yükselmenizi sağlıyoruz.

 2. Havadan Görüntüleme

  Firmamız “Havadan Görüntüleme” hizmetini son teknoloji ekipmanlarla 4k ve Full Hd olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 3. Video Prodüksiyon

  Firmamız Prodüksiyon hizmetleri olarak kamera ekipman kiralama, kurgu, video montajı ve after effects, yanı sıra color correction ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

 4. Fotoğrafçılık

  Firmamız ürün çekimleri, model çekimleri ve stüdyo çekimleri gibi profesyonel ekipmanlarla profesyonel ekiple kaliteli fotoğraflar sunmaktadır.

Vizyon & Misyon

Misyonumuz
Sinema Filmi, Reklam Filmi, Kurumsal Tanıtım Filmleri, Tanıtım filmi, Profesyonel Seslendirme ve Kurgu Montaj isteği ile gelen her kurum ve kurulusun en iyi sonuca sahip olabilmelerine öncü olmaktır.

Vizyonumuz
Gelişen teknoloji ile birlikte, kendini geliştiren ekip arkadaşlarımız ve şirket yatırımlarımızla sizlere en iyi çözümleri sunmak.

EKİBİMİZ

Siz Hangi Departmanla Çalışacaksınız ?

Bilal YALCIN
Drone Pilot- Görüntü Yönetmeni
Emrullah AYILMAZ
Web Developer
Fatih TAŞ
Web Seo
Egemen AYDOĞDU
Fotoğraf Sanatçısı
Okan Nuri ERDOĞAN
Fotoğraf Sanatçısı
Şahin YAZGAÇ
Yönetmen - CEO
Selma YAZGAÇ
Satış Pazarlama
325Web Tasarım Projeleri
78Video Prodüksiyon
151Havadan Görüntüleme
1100Fotoğrafçılık
çerkezköy satılık arsa kons iş ilanları gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları kons iş ilanları gazino iş ilanları